Oksjonile saabumine

Ootame teid oksjonile 17. mail kell 18.00 tARTu poodi Aparaaditehases. Uksed avame tund varem!

Kohapeal täidab ja allkirjastab oksjonil osaleja registreerimislehe ning saab oksjoninumbri.

Enampakkumine

Oksjonit viib läbi oksjonipidaja, keda abistavad saali jälgimisel ja pakkumiste registreerimisel oksjoniassistendid.

Enampakkumine toimub oksjonipidaja juhtimisel ning  samas järjekorras nagu on oksjonile minevad tööd oksjoni kataloogis.

Enampakkumine algab oksjonitöö esitlemisega ning alghinna väljakuulutamisega. Hinnasammuks on kuni 100 € juures 5 €, vahemikus 100-1000 € on sammuks 10 € ning alates hinnast 1000 € on sammuks 50 €. Oksjonil osalejal tuleb osalemissoovist anda  märku selgelt oksjoninumbri tõstmisega ning vajadusel lisaks ka muul selgelt pakkumisena tõlgendataval moel. Enampakkumine kestab hetkeni, mil oksjonipidaja kinnitab viimasena tehtud pakkumise kolmandat korda oma haamrilöögiga, nimetades oksjoni võitja oksjoninumbri.

Oksjonipidaja poolt kinnitatud lõplik ostuhind (haamrihind) on ostja jaoks siduv. Oksjonipidajal on õigus vaidluste tekkimise korral otsustada eseme müügi tühistamine või koheselt uue pakkumise korraldamine. Vaidluste korral arvestab oksjonipidaja oksjoni assistentide tähelepanekutega.

Telefoni teel osalemine

Oksjoni assistent  võtab ostjaga proovikõneks ühendust enne oksjoni algust, kontrollimaks, kas kõik toimib. Oksjoni ajal helistab oksjoni assistent osalejale, kui järjekord on jõudnud teoseni, mille osaleja on märkinud registreerimislehele.

Assistent teatab osalejale helistades kõigepealt, millisele teosele pakkumisi tehakse ning seejärel oksjoni läbiviija poolt väljakuulutatud hinna. Oksjonipidaja haamrilöökidest annab teenindaja osalejale teada vastavalt öeldes „üks” esimese haamrilöögi juures, „kaks” teise haamrilöögi juures ning „müüdud” kolmanda haamrilöögi juures. 

Telefoni teel osaleja peab hinna nimetamisel selgelt märku andma, kas ta soovib pakkumist teha öeldes „pakun”, mispeale oksjoni assistent tõstab saalis osaleja eest numbri. 

Võimalus osaleda videosilla vahendusel

Ostuhind on haamrihind, mis märgitakse igale ostjale väljastatavale leping-arvele.

Oksjonilt ostetud teoste eest saab tasuda nii sularahas kui ka ülekandega kohe peale oksjoni toimumist kohapeal. Arve alusel on võimalik tasuda ka ülekandega 7 päeva jooksul peale oksjoni toimumist, kuid sel juhul tuleb teostele peale arve tasumist järgi tulla.

Ostuhind ja tasumine

Ostuhind on haamrihind, mis märgitakse oksjoni sekretariaadist igale ostjale väljastatavale leping-arvele.

Oksjonilt ostetud teoste eest saab tasuda nii sularahas, kaardimakse kui ka ülekandega kohe peale oksjonit kohapeal. Arve alusel on võimalik tasuda ka ülekandega 7 päeva jooksul peale oksjoni toimumist, kuid sel juhul tuleb teostele peale arve tasumist järgi tulla.

Ostetud teose kättesaamine

Ostja saab teose kätte pärast makse sooritamist oksjoni toimumiskohas (tARTu pood, Kastani 42, Tartu). Kui maksmine toimub ülekandega, siis saab ostja teose kätte pärast arve tasumist. Pärast tasumist tuleb soetatud teoste äraviimine korraldada kümne päeva jooksul.

Teosed saab kätte Tartu tARTu poest (Kastani 42, Tartu) ning vajadusel korraldame ka teoste transpordi, mille eest tasub ostja.

Kõigi ostetud esemete ära viimisega seotud toimingute eest (sh transport, kindlustus) vastutab ostja, v.a juhul, kui ostja ja oksjoni korraldaja on kokku leppinud teisiti.

Küsimuste korral palume pöörduda e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 58844909.

tnk thumbsup

Tagasi üles