10. oktoobril 2019 toimub Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17) ja Osta.ee portaalis XXI Tartu noore kunsti oksjon. Oksjonile saab esitada töid kuni 31. augustini, k.a., veebilehel www.noorkunst.ee.

Oksjonile võetakse teoseid kuni 40-aastastelt kunstnikelt. Teemale, tehnikale ja meediumile piiranguid ei ole, kuid üks kunstnik võib oksjonile esitada kuni kolm tööd.

Korraldajad eeldavad töödelt head kunstilist taset, isikupärast käekirja ja huvitavat ideed, tööde korralikku vormistust ning oksjoni tehnilistest nõuetest kinnipidamist. Oksjonile esitatavate tööde lubatud maksimummõõdud on 2,2 x 1,5 või 1,5 x 2,2 m.

Kõigi esitatud teoste hulgast valib professionaalidest ja kunstisõpradest koosnev komisjon välja teosed nii oksjoni näitusele, kataloogi kui ka 10. oktoobril toimuvale enampakkumisele.

Töid saab esitada aadressil www.noorkunst.ee/kunstnikule. Välja valitud tööd tuleb kunstnikel Tallinnas või Tartus kohale tuua ajavahemikus 10.-11. september 2019.

Oksjonil osalemise tingimused asuvad www.noorkunst.ee/kunstnikule/tingimused. Registreerimisvorm kunstiteoste esitamiseks sügisesele noore kunsti oksjonile on avatud 31. augustini k.a. www.noorkunst.ee/kunstnikule.

Tartu noore kunsti oksjon toimub Tartu Loomemajanduskeskuse algatusel igal kevadel ja sügisel juba alates 2009. aastast. See on noorte kunstnike loomingu tutvustamisele ja müügile pühendunud kunstioksjon, mis pakub põnevat ja head kunsti nii algajale kunstiostjale kui ka pühendunud kollektsionäärile.

Tartu noore kunsti oksjoni koostööpartnerid ja toetajad on Eesti Kunstiakadeemia, Tartu Kunstikool, Tartu Kunstnike Liit, Osta.ee ning Redwall Digital, kes arendab oksjoni veebikeskkonda.

Lisainfo: oksjoni projektijuht Kristi Teras, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 523 7274.

tnk thumbsup

Tagasi üles