Tartu noore kunsti oksjon

Avati tööde vastuvõtt 21. mail 2015 toimuvale Tartu noore kunsti oksjonile. Töid saab esitada kuni 12. aprillini oksjoni uuel veebilehel www.noorkunst.ee.

Noori kunstnikke oodatakse oma töid oksjonile esitama 6.-12. aprillini. Erinevalt varasemast toimub sel korral tööde esitamine komisjonile vaid elektroonse süsteemi kaudu, mis on avatud oksjoni uuel veebilehel www.noorkunst.ee. Kogumiskohtadesse Tallinnas ja Tartus tuleb seekord tuua vaid komisjoni poolt välja valitud teosed ajavahemikul 15. - 18. aprillil.

Korraldajad ootavad hea kunstilise tasemega, korralikult vormistatud, huvitavaid ja isikupäraseid teoseid.Tööde tehnikale ja meediumile piiranguid ei ole ning üks kunstnik võib oksjonile esitada kuni kolm tööd. Vanusepiir oksjonil osalemiseks on 40 aastat.

Komisjon valib esitatud tööde seast välja kuni 55 teost enampakkumisele nii 21. mail toimuval saalioksjonil kui Osta.ee keskkonnas, ning lisaks kuni 20 teost enampakkumisele ainult Osta.ee keskkonnas. Töid eksponeeritakse enne oksjonit näitusel Tartu Loomemajanduskeskuses ja Tartu Kunstikoolis ning oksjoni veebikataloogis.

Oksjoni korraldaja on Tartu Loomemajanduskeskus. Koostööpartnerid ja toetajad on Eesti Kunstiakadeemia, Tartu Kunstikool, Tartu Kunstnike Liit, Osta.ee ja Redwall Digital, kes loob ja arendab oksjoni veebikeskkonda.

Lisainfo: oksjoni projektijuht Liina Raus, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 5560 7971, www.noorkunst.ee.

Varasemate oksjonite info: www.loovtartu.ee/oksjonid.

tnk thumbsup

Telli uudiskiri

Ole kursis viimaste uudistega.
Lubame, et ei spämmi!

Partnerid ja toetajad

Tagasi üles