16. mai 2019 toimub Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17) ja Osta.ee portaalis järjekorras juba kahekümnes Tartu noore kunsti oksjon. Oksjonile saab esitada töid kuni 31. märtsini, k.a., veebilehel www.noorkunst.ee.

Neljapäeval, 20. oktoobril kell 18 avatakse kohvikus Spargel (Kalevi 13) Tartu noore kunsti oksjoni tööde näitus. Näitusel on väljas 68 oksjonitööd, mida eksponeeritakse nii kohvikus Spargel kui ka Kalevi 17 hoones. 

Kokku esitati üheksateistkümnendat korda toimuvale noore kunsti oksjonile 220 tööd 109  erinevalt kunstnikult. Oksjonile valis komisjon 68 tööd 54 kunstnikult, sellest 52 tööd läheb müüki saalioksjonil ja 16 samal ajal toimuval veebioksjonil Osta.ee-s. 

Tartu Loomemajanduskeskuse juht Reigo Kuivjõgi loodab, et tuleb taas edukas oksjon, kus tulemusega on rahul nii kunstnikud kui ka ostjad. „Kui saadaval on väga head tööd, siis tehakse juba üpris kõrgeid pakkumisi." 

Oksjonile valis tööd välja 4-liikmeline komisjon, kuhu kuulusid SA Tartu Loomemajanduskeskus juhatuse liige Reigo Kuivjõgi, kunstikriitik Indrek Grigor, Tartu Kunstimuuseumi kuraator Julia Polujanenkova ja oksjoni projektijuht Kristi Teras. 

Noore kunsti oksjoni töid saab vaadata kahe nädala jooksul alates 20. septembrist kuni 3. oktoobrini Tartu Loomemajanduskeskuses (Kalevi 13 ja Kalevi 17). Oksjonitöödega saab pärast näituse avamist tutvuda ka veebikataloogis www.noorkunst.ee ja Osta.ee. 

Üheksateistkümnes Tartu noore kunsti oksjon toimub neljapäeval, 4. oktoobril kell 18 Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17) ja Osta.ee keskkonnas. 

Tartu noore kunsti oksjon toimub Tartu Loomemajanduskeskuse algatusel igal kevadel ja sügisel juba alates 2009. aastast. See on noorte kunstnike loomingu tutvustamisele ja müügile pühendunud kunstioksjon, mis pakub põnevat ja head kunsti nii algajale kunstiostjale kui ka pühendunud kollektsionäärile. 

Tartu noore kunsti oksjoni koostööpartnerid ja toetajad on Eesti Kunstiakadeemia, Tartu Kunstikool, Tartu Kunstnike Liit, Osta.ee ning Redwall Digital, kes arendab oksjoni veebikeskkonda. 

Lisainfo: oksjoni projektijuht Kristi Teras, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 523 7274.

Tartu noore kunsti oksjoni tööde näitusel on tänavu kevadel kokku 74 tööd. Kokku esitati sellel aastal ligi 240 tööd 58 erinevalt kunstnikult.

Näitus avatakse neljapäeva, 26. aprilli õhtul ja tööd on üleval nii kohvikus Spargel kui ka Kalevi 17 hoones. Kõik oksjoni 74 tööd lähevad 17. mail enampakkumisele nii Kalevi 17 saalis kui ka osta.ee keskkonnas.

Oksjonile valisid tööd välja komisjon koosseisus Reigo Kuivjõgi, Aadi Tegova, Rauno Thomas Moss, Indrek Grigor, Joanna Hoffmann ning oksjoni projektijuht Kristi Teras. Töödest, mis lähevad oksjonile, on valminud ka tutvustavad videod, kus maale tutvustavad kunstiteadlased Indrek Grigor ja Joana Hoffman. Videod valmistas Andres Keil.

Oksjonitööde näitust saab külastada 16. maini esmaspäevast laupäevani kell 11–21kohvikus Spargel. Töödega saab pärast näituse avamist tutvuda ka veebikataloogis www.noorkunst.ee ja osta.ee.

Tartu noore kunsti oksjon toimub Tartu loomemajanduskeskuse algatusel igal kevadel ja sügisel alates 2009. aastast. See on noorte kunstnike loomingu tutvustamisele ja müügile pühendunud kunstioksjon, mis pakub põnevat ja head kunsti nii algajale kunstiostjale kui ka pühendunud kollektsionäärile.

17. mai 2018 toimub Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17) ja Osta.ee portaalis kaheksateistkümnes Tartu noore kunsti oksjon. Oksjonile saab esitada töid kuni 23. märtsini veebilehel www.noorkunst.ee.

Tartu noore kunsti oksjoni tööde näitusel on tänavu sügisel kokku 51 ööd. Kokku esitati sellel aastal 216 tööd 114 erinevalt kunstnikult.

Näitus avatakse neljapäeva, 21. septembri õhtul ja tööd on üleval nii kohvikus Spargel kui ka Kalevi 17 hoones. Kõik oksjoni 51 tööd lähevad 5. oktoobril Kalevi 17 saalis kui ka osta.ee keskkonnas enampakkumisele.

Oksjonile valisid tööd välja komisjon koosseisus Reigo Kuivjõgi, Liina Raus, Simone Cassano, kunstnik Hapnik ning oksjoni projektijuht Maria Lang. Töödest, mis lähevad oksjonile, on valminud ka tutvustavad videod, kus maale tutvustavad kunstiteadlased Indrek Grigor ja Joana Hoffman. Videod valmistas Andres Keil.

Oksjonitööde näitust saab külastada 4. oktoobrini esmaspäevast laupäevani kell 11–21. Töödega saab pärast näituse avamist tutvuda ka veebikataloogis www.noorkunst.ee ja osta.ee.

Tartu noore kunsti oksjon toimub Tartu loomemajanduskeskuse algatusel igal kevadel ja sügisel alates 2009. aastast. See on noorte kunstnike loomingu tutvustamisele ja müügile pühendunud kunstioksjon, mis pakub põnevat ja head kunsti nii algajale kunstiostjale kui ka pühendunud kollektsionäärile.

5. oktoober 2017 toimub Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17) ja Osta.ee portaalis seitsmeteistkümnes Tartu noore kunsti oksjon. Oksjonile saab esitada töid kuni 30. augustini veebilehel www.noorkunst.ee.

tnk thumbsup

Telli uudiskiri

Ole kursis viimaste uudistega.
Lubame, et ei spämmi!

Partnerid ja toetajad

Tagasi üles