10. oktoobril 2019 toimub Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17) ja Osta.ee portaalis XXI Tartu noore kunsti oksjon. Oksjonile saab esitada töid kuni 31. augustini, k.a., veebilehel www.noorkunst.ee.

Oksjonile võetakse teoseid kuni 40-aastastelt kunstnikelt. Teemale, tehnikale ja meediumile piiranguid ei ole, kuid üks kunstnik võib oksjonile esitada kuni kolm tööd.

Korraldajad eeldavad töödelt head kunstilist taset, isikupärast käekirja ja huvitavat ideed, tööde korralikku vormistust ning oksjoni tehnilistest nõuetest kinnipidamist. Oksjonile esitatavate tööde lubatud maksimummõõdud on 2,2 x 1,5 või 1,5 x 2,2 m.

Kõigi esitatud teoste hulgast valib professionaalidest ja kunstisõpradest koosnev komisjon välja teosed nii oksjoni näitusele, kataloogi kui ka 10. oktoobril toimuvale enampakkumisele.

Töid saab esitada aadressil www.noorkunst.ee/kunstnikule. Välja valitud tööd tuleb kunstnikel Tallinnas või Tartus kohale tuua ajavahemikus 10.-11. september 2019.

Oksjonil osalemise tingimused asuvad www.noorkunst.ee/kunstnikule/tingimused. Registreerimisvorm kunstiteoste esitamiseks sügisesele noore kunsti oksjonile on avatud 31. augustini k.a. www.noorkunst.ee/kunstnikule.

Tartu noore kunsti oksjon toimub Tartu Loomemajanduskeskuse algatusel igal kevadel ja sügisel juba alates 2009. aastast. See on noorte kunstnike loomingu tutvustamisele ja müügile pühendunud kunstioksjon, mis pakub põnevat ja head kunsti nii algajale kunstiostjale kui ka pühendunud kollektsionäärile.

Tartu noore kunsti oksjoni koostööpartnerid ja toetajad on Eesti Kunstiakadeemia, Tartu Kunstikool, Tartu Kunstnike Liit, Osta.ee ning Redwall Digital, kes arendab oksjoni veebikeskkonda.

Lisainfo: oksjoni projektijuht Kristi Teras, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 523 7274.

Neljapäeval, 25. aprillil kell 18 avatakse kohvikus Spargel (Kalevi 13) 20. Tartu Noore Kunsti Oksjoni tööde näitus. Näitusel on väljas 79 oksjonitööd, mida eksponeeritakse nii kohvikus Spargel kui ka Kalevi 17 hoones.

Kokku esitati 20. korda toimuvale noore kunsti oksjonile 300 tööd 146 erinevalt kunstnikult. Oksjonile valis komisjon 79 tööd 66 kunstnikult, sellest 57 tööd läheb müüki saalioksjonil ja 22 samal ajal toimuval veebioksjonil Osta.ee-s.

16. mai 2019 toimub Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17) ja Osta.ee portaalis järjekorras juba kahekümnes Tartu noore kunsti oksjon. Oksjonile saab esitada töid kuni 31. märtsini, k.a., veebilehel www.noorkunst.ee.

Tartu noore kunsti oksjoni tööde näitusel on tänavu kevadel kokku 74 tööd. Kokku esitati sellel aastal ligi 240 tööd 58 erinevalt kunstnikult.

Näitus avatakse neljapäeva, 26. aprilli õhtul ja tööd on üleval nii kohvikus Spargel kui ka Kalevi 17 hoones. Kõik oksjoni 74 tööd lähevad 17. mail enampakkumisele nii Kalevi 17 saalis kui ka osta.ee keskkonnas.

17. mai 2018 toimub Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17) ja Osta.ee portaalis kaheksateistkümnes Tartu noore kunsti oksjon. Oksjonile saab esitada töid kuni 23. märtsini veebilehel www.noorkunst.ee.

Tartu noore kunsti oksjoni tööde näitusel on tänavu sügisel kokku 51 ööd. Kokku esitati sellel aastal 216 tööd 114 erinevalt kunstnikult.

Näitus avatakse neljapäeva, 21. septembri õhtul ja tööd on üleval nii kohvikus Spargel kui ka Kalevi 17 hoones. Kõik oksjoni 51 tööd lähevad 5. oktoobril Kalevi 17 saalis kui ka osta.ee keskkonnas enampakkumisele.

tnk thumbsup

Telli uudiskiri

Ole kursis viimaste uudistega.
Lubame, et ei spämmi!

Partnerid ja toetajad

Tagasi üles