Ootame oksjonile oma töid esitama kuni 40-aastasi kunstnikke. Iga kunstnik võib oksjonile esitada kuni 3 teost. Esitatud töödest valib näitusele, kataloogi ja enampakkumisele pääsevad teosed välja kunstiekspertidest ja teravapilgulistest kunstihuvilistest koosnev komisjon.

Korraldajad eeldavad töödelt head kunstilist taset, korralikku vormistamist, isikupärast käekirja või huvitavat ideed ning oksjoni tehnilistest nõuetest kinnipidamist. Tööde tehnikale ja meediumile piiranguid ei ole ning üks kunstnik võib oksjonile esitada kuni kolm tööd. Näitusepinna võimalusi arvestades ei võeta vastu töid, mille pikima külje mõõt ületab 2,2 meetrit ning lühema külje mõõt 1,5 meetrit.

Kui soovid oksjonitele tööde esitamist puudutavaid teateid ja meeldetuletust, siis liitu meililistiga.

Teoste esitamine 2019 sügisoksjonile

NB! Töid saab esitada 31. augustini 2019 k.a. ning tööde esitamine toimub alloleva elektroonilise registreerimissüsteemi kaudu. Konkursi otsusest teavitatakse kunstnikke e-posti teel. Kunstnik peab olema valmis väljavalitud teose oksjoni korraldajatele üle andma hiljemalt 11. septembril.

Enne tööde esitamist tutvu oksjoni reeglitega.

NB! Komisjon teeb otsuse kunstniku poolt esitatud foto(de) ja info põhjal ning teose valimisel oksjonile kasutab oksjoni korraldaja kunstniku poolt esitatud infot (sh kunstniku kommentaari) oksjoni kataloogi koostamisel.

Kui sul endal on olemas kataloogikõlbulik foto teosest (repro), siis sisesta see parimas olemasolevas kvaliteedis jpg formaadis. Sobiva repro lühima külje pikkus peaks olema vähemalt 1000 piksilit. Kui sellist reprot pole, siis pildistatakse teos üles oksjoni korraldaja poolt.

Tärniga (*) tähistatud väljade täitmine on kohustuslik.

NB! Registreerumine on õnnestunud, kui saad selle kohta oma e-postile kinnituskirja. Kui sa kinnituskirja ei ole saanud, siis proovi uuesti, äkki lahkusid lehelt liiga vara peale vormi teelesaatmist ja süsteem ei jõudnud seda salvestada.

NB! Registreerimisvorm sulgub 1. septembril kell 00.00, aga ära jäta tööde esitamist viimasele hetkele, süsteem võib siis olla ülekoormatud!

Kunstniku info

*
*
*

Teos 1

*
*
*
*
*
*
*
500 tähte 500-st tähest järel.

Teos 2

500 tähte 500-st tähest järel.

Teos 3

500 tähte 500-st tähest järel.

Kontaktisik

*
*
*

Registreerumisega kinnitab kunstnik, et ta on nõus oksjonil osalemise tingimustega.

*
Leave empty

tnk thumbsup

Telli uudiskiri

Ole kursis viimaste uudistega.
Lubame, et ei spämmi!

Partnerid ja toetajad

Tagasi üles